İnternetten Satış Hizmetleri: E-Ticaret

E-Ticaret Danışmanlık

E-Ticaret Danışmanlık hizmetimiz, çevrimiçi mağaza uygulama ve sanal mağaza projesinin tasarım ve planlamasını içerir: hedefler, iş planı, gereksinimler, özellikler, kaynaklar, zamanlama, lojistik, ekip, yatırım vb.
Pazara girmenin ilk bölümünü profesyonel bir çalışma yapmak, markanın sunumundan siparişlerin yönetimine kadar tüm içeriğini ve farklılığını tüketici için tutarlı ve kolay bir şekilde göstermektir.

Web sitenizin trafiği, sunduğunuz ürünle gerçekten ilgilenen ve ürünlerinizi / hizmetlerinizi satın almak isteyen detaylı bir analize sahip olmanız için ilk adım olacaktır. Raporumuz, sadece sayısal bir yaklaşım değil, nitel bir analize sahip olacak, böylece işletmeniz ve tüketiciniz hakkında faydalı bilgiler alabileceksiniz.

E-ticaret ve Dijital Pazarlama Konusunda Uzmanlaşmış Bir Tam Hizmet Ajansı

Projeniz için en iyi e-ticaret yazılım platformlarını sunuyoruz ve bunları en uygun altyapılarla hayat geçiriyoruz. E-ticaret projenizin büyümesini, yakından izleyin ve sürekli gelişim için uzman desteği ile de daha fazla satış yapın.
Tüm değişkenler ölçülebilir ve bütçenizin ayrıntılı bir şekilde yönetilmesini sağlayarak yatırım getirisini artırır. Kampanyaların maliyetleri kitleye göre değil sonuçlara dayandırılmalıdır, bu da uzman ekibimizle birlikte, siteye erişim, olası satışlar veya satışlar açısından sonuçların elde edilmesini sağlar. Zaman içersinde E ticaret konusunda hızlı ve kararlı adımlar attığınızı size sunacağımız detaylı raporlar sayesinde göreceksiniz.

E Ticaret Yazımınızı Kuruyoruz Entegrasyon Hizmetlerini Sunuyoruz Dijital Pazarlama Planı

Her müşterinin hedeflerine uygun bir strateji ve planlama geliştiriyoruz. Sosyal medya yönetimi ile ürün ve hizmetlerinizle teklifinizin hedeflediği kullanıcılara ulaşmanıza olanak tanıyan kampanyalar (Facebook, Instagram ve Linkedin) geliştiriyoruz. Web sitenizde nitelikli trafik elde etmek ve işletme hedeflerinize ulaşmak için Google Adwords’te kampanyalar yürütüyoruz.
E-ticaretinizde sonuç elde etmek için dijital düzeyde rekabetin pratik olarak ürüne göre tanımlandığını anlamak çok önemlidir. Dijital ortamda insanlar hız, bilgi ve uzmanlık ararlar. Sonuç odaklı çalışan bir firma olarak bu özelliklerin hepsini barındırdığımızı belirtmek isteriz.

Müşteri Hizmetleri

Satın alma karar sürecini teşvik etmek ve desteklemek, satın almak konusunda merak ettiği soruların, takip bildirimlerini ve şikâyetleri sonuçlandırmak için E-posta, Sohbet, Telefon, Sosyal Ağlar gibi farklı kanallarla müşteri hizmetleri sunuyoruz.

Lojistik Ve Listeleme Hizmeti

E Ticaret Yazılımı kurmak veya onun reklamını yapmak gibi hizmetlerimizin yanında pazaryerlerinde (n11-hepsi burada-gitti gidiyor vb) mağaza açma işlemleri, süreç takibi, ürünlerin listelenmesi, takip edilmesi ve detaylı analizlerin yapılması çalışmalarını yaparak şirketinize gerekli olan bütün altyapıyı sunuyoruz.

Yorum Yap