Marka İletişimi alanında yaptığımız çalışmaların merkezinde Müşteri Deneyimi prensibini alarak değer odaklı bir çalışma yapmayı öncelikli hedefimiz olarak kabul etmekteyiz

Marka değeri oluşturmak ve bu değeri sürdürülebilir kılmak, markanın bir imaj çekirdeği etrafında örgütlenmeye başladığı andan itibaren her aşaması planlama ve strateji gerektiren, son derece zorlu ve dinamik bir süreçtir. Bir ürünün tanıtımını yada pazarlanmasını yaparken sadece bir analiz parametresi kullanmıyoruz. Tüketicinin güvenin kazanılması için gerekli bütün verileri göz önünde bulunduruyoruz.

Bu bağlamda içselleştirilmiş bir tercih davranışı ve tüketici bağlılığını sağlayacak sürdürülebilir bir marka değeri oluşturmak üzere, PR çalışmalarından dijital iletişime, sponsorluk yönetiminden prodüksiyona ve basılı mecralara dek pek çok alanda en uygun çözüm önerilerini sunuyoruz…

Amacımız Müşteri Deneyimini Geliştirmek

“Müşteri deneyimi” düşüncemizden ilham alarak, inavasyon ve güven kriterlerini birleştirerek müşterilerimizin müşterilerine mükemmel müşteri deneyimleri sunma misyonumuzu somutlaştırıyoruz. Bu alanda başarılı olmak ve bu alanda güçlü bir marka olmak istiyoruz, ancak her şeyden önce, siz ve müşteriniz gibi insanları, bu pazarlarda bir müşteri deneyimi ajansı olarak akılda kalma vizyonuyla hareket etmek istiyoruz.

Marka Yönetimi Alanında Ne Hizmete İhtiyacınız Varsa

Müşteri deneyimi, ilişkisinin çeşitli anlarında müşterinin markasıyla kurduğu tüm temasların kalitesidir. Markanızı tüm iletişim noktalarına entegre etmek için müşteri deneyimine odaklanıyoruz. Özellikle son dönemde şirketlerin sosyal mecralarda yer almak istemeleri ve bu alanda ihtiyaç duymuş oldukları Sosyal Medya Yönetimi, İnstagram ve Facebook Reklam yönetim hizmeti ve kurumsal kimlik yönetimi diye bildiğimiz bütün çözümleri tek bir noktadan sunuyoruz.

Müşterilerimizin müşterileri yaptığımız her şeyin merkezindedir ve onların memnuniyeti dikkat ettiğimiz en önemli değerdir. Kalite standartlarımızı sağlayan en iyi araçları ve metodolojileri arayan mükemmel müşteri deneyimlerinin geliştirilmesinde yetenekli, yenilikçi çözümler sunuyouruz. E ticaret yazımları, E-ticaret Entegrasyon hizmetleri ve Pazar Yerleri analiz hizmetleri ve takibini uzman ekibimiz ile başarı odaklı bir çalışmanın dönüşünü sizde çok net bir şekilde fark edeceksiniz. Her tedarikçimizde, müşterilerimizin başarısını destekleyen en iyi çözümleri geliştiren ve idealleştiren özel bir politikamız var.

Tasarım İşini Kurumsal Olmanın Yanında Estetik Bir Sanat Olarak Görüyoruz

Kurumsal Tasarım, ürün ve hizmetlerde algılanan ve değer katan yeni küresel rekabet senaryosunda temel bir faktördür. Ürüne değer katar ve hem potansiyel müşterinizde hem de çalışanların kendisinde görsel uyaran sürecini tetikleyerek güçlü ve başarılı bir marka meydana getirir. Bu değerin farkında olarak tasarımlarınızı önemsiyor ve bu ölçüte göre hareket ediyoruz.

Hizmetlerimiz ve Fiyat Bilgisi

Kurumsal kimlik ve bu alanda yer alan bütün hizmetleri tek bir noktadan sağlamaktayız. Ekibimiz profesyonel ve alanında tecrübe edinmiş güçlü bir kadrodan oluşmaktadır. Fiyatlandırma ve diğer detaylar için İletişim Forumunu Kullanabilir veya İletişim Sayfasında yer alan Numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Üretkenlikte

Sınır Yok!

İşine sarılan, işini sahiplenen tutkulu, yaratıcı ve azimli bir ekip ile bir çok firma ve marka ile başarılı çalışmalara imza attık ve atmaya devam ediyoruz.

Yıllık Tecrübe
0
Deneyimli ve Alanında uzman bir ekip
Proje
0
Uzman bir ekip tarafından hazırlanan ve uygulanan yüzlerce proje ve çalışma
Müşteri
0
Wabi Dijital ile çalışmayı tercih eden onlarca firma ve marka

Alanında uzman çalışanlar

Wabi Dijital ile alanında uzman çalışanlar tarfından işleriniz titizlikle takip edilir.

Kreatif Fikirler

Yaratıcı fikirler ile firma ve markanız rakiplerinden sıyrılsın ve öne geçsin.
Değerlendirmeler

Müşterilerimiz ne Diyor ?

“Özverili ve düzenli calismalarindan kesinlikle memnun kalacağınızı düşünüyorum.”

Serkan Kılıç

“Hatay’dan bütün Türkiye’ye hitap ediyorlar. Web sayfamızı yaptırdık. Öncesinde ve sonrasında ilgilendiler.”

Yiğit C.

“Kaliteli ve iş bitiriciler.Genç ve yetenekli bir kadroya sahipler bu yüzden pratik çözümler üretebiliyorlar birlikte çalışmak keyif vericiydi bundan sonra işim oldupunda ilk sizi arayacağım emeğinize sağlık :)”

Muahmmed Emin Cemiloğlu